Bender's Game

13. července 2009 v 10:21 | Bender

Žánr:
Animovaný / Komedie / Sci-Fi
Rok vydání:
2008
Délka:
88 minut
Režije:
Dwayne Carey-Hill
Hrají:
Katey Sagal, Lauren Tom, John Di Maggio, Phil LaMarr, George Takei, Billy West, Frank Welker, Maurice LaMarche, Tress MacNeille

Obsah

Třetí Futurama film z plánovaných čtyř nese název Bendrova hra a vrhne nás přímo do období
krize. Palivo používané jako pohon do vesmírných lodí dochází a ceny rostou závratným tempem. Posádka lodi Planet Express je tedy vyslána na nebezpečnou misi, infiltrovat svět obsahující poslední důl na temnou hmotu, látku která lodě pohání. Hluboko pod povrchem však najdou podivný svět. Starobylou zemi draků, magie a rytířů, kteří až podezřele připomínají Bendera (John Di Maggio). Vzhledově. Zásady rytířů, statečnost, loajalita a štědrost, mu totiž nic neříkají.

Tvůrci slibují spoustu odkazů na trilogii PÁNA PRSTENŮ i jiné fantasy. K hostujícím hvězdám tentokrát patří George Takei (ikonický kapitán Sulu z původního Star Treku) a komik Rich Little

Ke stažení

Zajímavosti

  • Film se netradičně bude odehrávat ve fantasy prostředí - Bender si zahraje na rytíře, Lee na kentaura.
  • Samotný název filmu je parodií na knihu "Ender's Game" od Orsona Scotta Carda.
  • E. Gary Gygax, tvůrce Dungeons and Dragons, zemřel v roce 2008. Film je věnován jeho památce a je rovněž uveden v titulcích, i když se ve filmu objeví pouze v sestřihu z jednoho z dílů Futuramy.
  • Když poprvé spatříme důl na temnou hmotu, vyjede ven náklaďák. Slova psaná v mimozemském jazyce znamenají "OBEY MOM" (podrobte se mamince).


Galerie

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbí se vám časký dabing Futuramy?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama